صرافی وب (webmoney) مانی (واسطک), vasetak.com

وب مانی (webmoney) چیست؟

وب مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می کند. این تراکنش ها بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند. وب مانی هم اکنون دارای بیش از 29 میلیون کاربر در سراسر جهان است و به تازگی موفق شده است استانداردهای اتحادیه اروپا را نیز برای فعالیت در این قاره بدست بیاورد و انتظار افزایش کاربران اروپایی وبمانی وجود دارد. فناوری ارائه شده توسط وب‌مانی مبتنی بر یک مجموعه از رابط‌های استاندارد است که اعضای سیس...

وب مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می کند. این تراکنش ها بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند. وب مانی هم اکنون دارای بیش از 29 میلیون کاربر در سراسر جهان است و به تازگی موفق شده است استانداردهای اتحادیه اروپا را نیز برای فعالیت در این قاره بدست بیاورد و انتظار افزایش کاربران اروپایی وبمانی وجود دارد. فناوری ارائه شده توسط وب‌مانی مبتنی بر یک مجموعه از رابط‌های استاندارد است که اعضای سیستم می‌توانند از آن‌ها برای مدیریت حقوق دارایی‌های با ارزش خود استفاده کنند. کار تامین امنیت دارایی‌های مشتریان وب مان  بر عهده کمپانی‌های متخصص به نام «ضامن» است. کاربران سیستم وب‌مانی می‌توانند هر یک از کیف پول‌های خود را با یک کمپانی ضامن جداگانه ثبت کنند. تمام کیف پول‌های متعلق به کاربر در خزانه‌ای که به شماره شناسایی وب‌مانی کابر اختصاص می‌یابد، نگهداری می‌شوند.

وب مانی (webmoney) چیست؟

وب‌مانی برای کمک به کاربران در انجام عملیات مختلف و رفع نیازهای آنلاین آن‌ها، اقدام به ایجاد کیف پول‌ یا  purse استاندارد برای هر ارز یا ابزار پولی کرده است. یک فرد در حساب وب مانی خود می‌توانند ۸ کیف پول مختلف داشته باشد. بنابراین برای ارز دلار باید کیف WMZ را ایجاد کنید، برای یورو کیف WME، برای روبل بلاروس باید کیف WMB و برای سهام طلا باید کیف پول WMG را ایجاد کنید. جای نگرانی نیست هر یک از کیف پول‌های شما به صورت جداگانه پوشش داده می‌شود. در ضمن دریافت پول در وب مانی رایگان بوده، اما ارسال پول به دیگر حساب‌ها شامل هزینه‌ 08/0 درصدی می‌شود. واریز پول به حساب وب مانی خود از طریق انتقال بانکی آنلاین و آفلاین، دبیت کارت و کارت اعتباری، کارت پیش پرداخت و سیستم‌های انتقال پول انجام می‌شود. انتقال بانکی آنلاین و آفلاین، دبیت کارت و کارت اعتباری، کارت پیش پرداخت و سیستم‌های انتقال پول انجام می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاه خود با ما در میان بگذارید

اطلاعیه در رابطه با خرید و فروش

در حال حاظر تمامی مراحل احراز هویت از طریق پشتیبانی واسطک در تلگرام صورت می گیرد. لطفاً پس از اتصال فیترشکن خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به پشتیبانی متصل شوید.

اتصال به پشتیبانی تلگرام واسطک
به سامانه واسطک خوش آمدید
  • بستری مطمئن در خرید و فروش آنلاین
  • وب مانی
  • پرفکت مانی
  • پی پال
ثبت نام
حساب کاربری دارم ورود
نام خود را به فارسی وارد کنید
نام خانوادگی خود را به فارسی وارد کنید
شماره موبایل خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
نام گاربری خود را وارد کنید
گذرواژه خود را وارد کنید
تکرار گذرواژه خود را وارد کنید
به سامانه واسطک خوش آمدید
  • بستری مطمئن در خرید و فروش آنلاین
  • وب مانی
  • پرفکت مانی
  • پی پال
ورود
حساب کاربری ندارم ثبت نام
نام کاربری خود را وارد کنید
گذرواژه خود را وارد کنید